fbpx

מאמן בריאות ושיקום - אימון לגמילה מקנאביס

מה זה מאמן בריאות ושיקום? מה הוא/היא עושים? האם אתה זקוק לו? ואיך הוא יכול לעזור לך להיגמל מקנאביס?

מטבע הדברים, בני האדם הם יצורים חברתיים. זה אומר, יהיו כמה נקודות בחיים שנצטרך אחד את השני, במיוחד ברגעים הקשים בחיינו.

במקרה הזה, למשל, אנשים שמנסים להתגבר על התמכרות בדרך כלל צריכים אנשים אחרים שיתמכו בהם. זה למה קיימים מרכזי גמילה וקבוצות תמיכה. לפעמים הם צריכים לראות אנשים אחרים שעברו מסלול דומה כדי שהם יבינו אותם טוב יותר.

שימוש בשירותי מאמן בריאות ושיקום זאת דרך נוספת ואפילו הדרך המובילה מבין הדרכים שיכולים לעזור לאנשים שנמצאים בתהליכי גמילה מקנאביס בפרט וגמילה מהתמכרויות בכלל להתאושש.

 

מה עושה מאמן בריאות ושיקום

אנשים שנאבקים להתאושש מהתמכרות עשויים להזדקק למאמן שיקום שיכול להוביל ולהדריך אותם. הם לא רק עוזרים להם להפסיק את ההתמכרות שלהם לקנאביס, אלא גם עוזרים להם לבנות סגנון חיים חדש, אורח חיים בריא ולהמשיך הלאה. מאמן בריאות ושיקום מבין את הצרכים של הלקוחות שלו ויעשה כמיטב יכולתו כדי לעזור לו מכיוון שהוא גם היה שם באותה נקודה בעבר.

המאמן יספק מקום בטוח בשבילך להביע את דעתך ואת הרעיונות ללא חשש להישפט. מטרתו היא לעזור לך להשיג את המטרות שלך בהצלחה.

מתוך הרבה דברים שמאמן בריאות ושיקום יכול לעזור לך, הינה כמה דוגמאות:

 • להיות זמין כאשר אתה זקוק לתמיכה. אנשים הנגמלים מהתמכרות בדרך כלל זקוקים למישהו אחר לתמיכה. בזמנים כאלה, מאמן הבריאות והשיקום יהיה שם כדי לספק אותו. למרות שאתה צריך אותם בשעה 12, למשל, הוא יהיה זמין עבורך. הם יכולים אפילו להיות זמינים עבורך 24/7.
 • לעזור לך להישאר ״פיכח״. עבור אנשים מסוימים, הם עשויים לרצות להפסיק אבל הם לא ממש מבינים מה הם צריכים לעשות. אנשים מסויימים שמנסים להפסיק בכוחות עצמם, לפעמים מוצאים את עצמם נכשלים וחוזרים להרגל הישן. מאמן בריאות ושיקום יספק תוכניות פעולה כדי לוודא שאתה תישאר פיכח ושלא תחזור להתמכרות ולשימוש בקנאביס. זה יכול להיות על ידי מתן כלים להתמודדות עם החשקים, בניית תוכנית אסטרטגית ומתן תמיכה ברגעים הקשים
 • לספק לך את המשאבים הדרושים. בתור לקוח, ייתכן שתצטרך משאבים מסוימים (תמיכה, ידע מקצועי, טכניקות שיקום ועוד) כדי להתקדם. המאמן שלך יהיה שם כדי לעזור לספק לך את מה שאתה צריך.
 • לעבוד איתך בהשגת המטרות שלך. המאמן שלך יהיה אחראי לסייע לך להגדיר ולהשיג את המטרות בחיים שלך. הם לא יעשו את העבודה בשבילך. עם זאת, הם ידריכו אותך עד שאתה תבין את המטרות שאתה רוצה להשיג ולעזור לך עד שתשיג אותם.

מה מאמן בריאות ושיקום לא עושה

למדנו על כמה דוגמאות של מה מאמן הבריאות והשיקום שלך יכול לעשות כדי לעזור לך. הם עשויים גם לעזור לך עם היבטים  אחרים חשובים בחיים שלך. לדוגמה, איך להתפייס עם יקיריכם לאחר שנגמלתם מההתמכרות, איך להמשיך לעבוד ולהתקדם הלאה בחיים המקצועים שלכם, וכן הלאה.

עם זאת, אין זה אומר כי מאמן הבריאות שלך יכול לעשות הכל פשוטו כמשמעו. הכי טוב להבין שיש כמה דברים שהם לא יכולים לעשות כגון:

 • לאבחן התמכרות. מאמן הבריאות אינו זכאי לאבחן התמכרות. זה צריך להיעשות רק על ידי רופאים או מטפל מקצועי. אנשים שעוברים למאמן הבריאות והשיקום לגמילה מקנאביס, מגיעים לאחר שאובחנו.
 • לטפל בהתמכרות שלך לקנאביס. מאמן הבריאות שלך הוא שם כדי ללכת יחד איתך עד שתגיע למטרות הבריאותיות שלך. עם זאת, הם לא שם כדי לטפל בהתמכרות שלך לקנאביס.
 • לקבוע את העתיד שלך. אם אתה יכול להפסיק בהצלחה התמכרות או לא, זה לא נתון בידי המאמן בריאות שלך. כל ההחלטות נעשות על פי מה שאתה בוחר. הם שם כדי להדריך אותך עד שאתה מבין מה אתה צריך להחליט ומה הכי טוב בשבילך. הם גם שם כדי לתמוך ולהניע אותך בכל פעם שאתה מתחיל לחזור להתמכרות שלך או לאבד תקווה. המאמן שלך יוודא שאתה נמצא במסלול הנכון.

חיים ללא קנאביס

עד כה, ההתמקדות שלך ושל כולם היית בלהפסיק לעשן קנאביס. 

אך האם זאת הבעיה האמיתית? הרי אתה יכול להחליט בכל רגע להפסיק לעשן. אז מה מונע ממך להישאר נקי ולא לחזור לעשן קנאביס?

מאמן בריאות ושיקום לגמילה מקנאביס מבין שלהפסיק לעשן קנאביס זה רק צעד אחד. צעד הכרחי וחשוב אבל זה רק צעד אחד בתהליך לעבר חיים בריאים ופרודוקטיביים יותר. 

הצעד השני שחשוב לא פחות, זה לבנות חיים חדשים, לבנות מציאות חדשה ללא קנאביס.

מאמן בריאות ושיקום לגמילה מקנאביס עוזר לך לבנות אורח חיים בריא ומוח מנצח,  כדי שתוכל לשקם את עצמך, את הגוף שלך ואת המוח שלך. כדי שתהליך הגמילה יהיה קל יותר ומהיר יותר. ברגע שיש לך בסיס בריא, מאוזן ואורח בריא ונכון עבורך… החשק לחזור לעשן קנאביס ידעך במהרה. 

למה כדאי לך לעבוד עם מאמן בריאות ושיקום לגמילה מקנאביס

אתם יודעים הכי טוב אם אתם צריך לעבוד יחד עם מאמן או לא. אבל, כמה מכם עשויים לתהות מה הסימנים שאתם צריכים לעבוד עם מאמן בריאות ושיקום.

כדי לענות על השאלה הזאת, הנה כמה מהסימנים שאולי אתם צריכים מאמן בריאות ושיקום:

 • אתה היית כבר בכמה מרכזי גמילה / קבוצות תמיכה, ובכל זאת אתה עדיין מוצא את עצמך נאבק עם אותה בעיה.
 • לפעמים אתה יכול להישאר פיכח, אבל לפעמים אתה חוזר להתמכרות.
 • יש לך יותר מדי פיתויים סביבך ואתה מרגיש שזה כבר יותר מדי בשבילך כדי לשלוט על זה
 • לא נראה שהסביבה שלך נמצאת שם כדי להתמוך בהחלטה שלך להפסיק ולבנות סגנון חיים חדש ואתה צריך מישהו שיתמוך בך לחלוטין.
 • אתה רוצה להשתקם אבל אתה מוצא את זה קשה מדי לעשייה בכוחות עצמך.
 • המחשבה על להשתמש בקנאביס שוב יעזור למתח, חרדה ודיכאון להתחיל שוב.
 • אתה לא יודע מה לעשות, או שאתה יודע איך, אבל אתה מתקשה לעשות את זה בעצמך.
 • אתה יודע שלהפסיק להשתמש בקנאביס זה משהו אחד, לבנות אורח חיים בריא ומנצח שיעזור לך להישאר נקי ופיקח זה משהו אחר שאתה צריך עזרה בו.

לסיכום

 חשוב להבין כי למרות שהמאמן לגמילה מקנאביס יכול לעשות הרבה דברים כדי לעזור לך. בסופו של דבר, ההחלטה אם תוכל להפסיק להשתמש ולהמשיך הלאה היא בידיים שלך. הם גם לא שם כדי להחליף את הרופא או המטפל. הם שם כדי לעזור לך וללכת יחד איתך כדי שהמסע הריפוי שלך יהיה טוב יותר, מהנה יותר ומהיר יותר.
 

האם אתה מוכן לעבוד עם המאמן בריאות ושיקום? תשאיר לי הודעה או תשלח לי הודעה דרך הפייסבוק מסנג׳ר. זה יהיה העונג שלי לעזור לך לעבור את מסע שלך לחיים חדשים מלאי אנרגיה, אושר, סיפוק ונקיים מקנאביס. 

יצירת קשר

שעות זמינות: 09:00-21:00

כתובת: אורים 6, חולון

אימייל: info@danibanai.com
Close Menu

Stay in touch

Once a while i will send you tips about Optimal Wellness & Losing Weight best practices

Promise to send only good stuff... :)

You are just one Healty Habit Away...