דני בנאי

ברוכים הבאים!

אני דני בנאי ואני מאמן מוסמך לבריאות מותאמת אישית (Functional Medicine Certified Health Coach) .

כיום אני מאמן לקוחות בארץ ובחו״ל ועוזר לאנשים להתמודד עם משברים בריאותיים ולסגל אורח חיים בריא ומנצח.

אני מתמחה בליווי אנשים שנמצאים במשבר בריאותי והחלמה ממחלות כרוניות (סכרת, עייפות כרונית, כאבי ראש, דיכאון, לחץ ומתח נפשי, מחלות-דם מתמשכות, מחלות אוטואימוניות כמו פיברואימלגיה, קרוהן ועוד…), התמודדות עם גמילה מהתמכרויות ובניית גוף בריא ומוח מנצח. דברים שחוויתי על בשרי והצלחתי להתגבר על זה (הסיפור האישי שלי)

אני בונה תוכנית בריאות אישית (כי כל בנאדם שונה ומיוחד) וליווי מקצועי צמוד לאורך כל התהליך, לאנשים שרוצים לנצח מחלות כרוניות, לאנשים שזקוקים לתמיכה בגמילה מהתמכרויות ובבניית חיים חדשים במהלך הגמילה מהתמכרות ואחריה ולאנשים שרוצים להגיע למצב האופטימלי שלהם מבחינה בריאותית וקוגניטיבית.

בנוסף, אני מרצה בנושאי בריאות טבעית ואורח חיים בריא בבתי ספר, מוסדות לימוד שונים, ועדי עובדים, חוגי בית חברות ועוד. 

5/5
Dani Banai Graduation certification from functional medicine coaching academy

ההשכלה

הלכתי לאקדמיה הטובה ביותר בעולם לרפואה פונקציונלית (FMCA) שעובדת בשיתוף פעולה יחד עם המכון לרפואה פונקציונלית (IFM), שם פגשתי ולמדתי מהרופאים הטובים ביותר בעולם. נחשפתי למידע רפואי רב ומוכח מדעית ושיטות אימון מנצחות כדי לנצח מחלות כרוניות ולהשיג בריאות אופטימלית. סיימתי עם הסמכה עולמית והפכתי להיות Functional Medicine Certified Health Coach

החזון שלי

להוביל מהפכת בריאות בארץ ובעולם ולהפוך את העולם למקום בריא יותר. לגרום לכך שהמודעות לאורח חיים בריא תהיה טבועה בכל אחד ואחד מאיתנו. כאשר כולנו נבין שהבסיס לבריאות טובה הוא לא רק האוכל שאנו מכניסים לגופינו, אלא גם השגרה היומית שלנו, האנשים שאנחנו מסתובבים איתנו, האוויר שאנחנו נושמים, המים שאנחנו שותים, כמות השינה המספקת שאנחנו ישנים, הרעלים שאנחנו נחשפים אליהם. אנשים שמורידים אותנו למטה. כולנו נהיה בריאים יותר, נתפקד במלוא המרץ על מנת להוביל את המדינה ואת העולם לצמיחה ולמקום טוב יותר עבור ילדינו.

התשוקה שלי
לסייע וללוות אנשים שחווים משבר בריאותי לנהל אותם בהצלחה באמצעות העקרונות של רפואה פונקציונלית ואימון לאורח חיים בריא. כדי שלא רק שהם יתאזנו, יהיו מאושרים ומלאי אנרגיה. בנוסף, לפתח יחד איתם את הידע והכלים כדי שהם תמיד יהיו בריאים! חזקים ובשליטה על החיים שלהם.

 

הסיפור האישי שלי:

גדלתי להורים שסובלים ממחלות כרוניות (סוכרת, שבץ, לחץ דם גבוה והתקפי לב). זה גרם לי להבין כמה חשוב לטפל בבריאות שלי ומה החשיבות של אורח חיים בריא.

בגרות

כשהתבגרתי, הבנתי שאני אוהב לפתור בעיות והלכתי ללמוד תואר במערכת מידע במקביל עבדתי כמפתח טכנולוגיות עבור חברה בין-לאומית (F5), השתתפתי באקסלראטור של חברת קימברלי קלארק פיתחתי ביחד עם הצוות שלי אב טיפוס טכנולוגי שעוזר לאוכלוסיה המבוגרת לעקוב אחרי הבריאות שלהם באמצעות מתן שתן בנוחות בבית שלהם.

סימן ראשון

באותה תקופה עברתי ניתוח להסרת האפנדציט, סבלתי מלחץ כרוני, לחץ דם גבוה, שרירים רועדים, דפיקות לב חזקות ונדודי שינה. לא משנה כמה רופאים ביקרתי או מה ניסיתי שום דבר לא עזר לי.

שמעתי שלעשן קנאביס זה בריא וזה יכול לעזור לי להתמודד עם הלחץ שאני מרגיש אז התחלתי לצרוך קנאביס. הרגשתי טוב יותר ומאושר יותר ופחות לחוץ.

אחרי שסיימתי את לימודי התואר הראשון שלי כסטודנט מצטיין החלטתי שאני טס לארה"ב כדי לטייל ולבדוק אופציות עסקיות.

העלייה

אחרי מספר חודשים בארה״ב הרגשתי שאני על גג העולם.הייתי באופוריה. סטארט-אפ שייסדתי סגר עסקה לגיוס 500 אלף דולר, יצאתי עם דוגמנית-על והיתה לי את השותפה העסקית הטובה ביותר. לפחות זה מה שחשבתי.

הנפילה

כמה חודשים אחרי שהתחלתי לעשן קנאביס (סה״כ תקופה השימוש היא פחות בשנה), התחלתי לפתח התקפי חרדה והתקפי פאניקה שבסופו של דבר הובילו לדיכאון (6 חודשים של דיכאון קשה), זיכרון וריכוז לקוי, כמו גם ערפל מוחי חמור (Brain Fog). בשלב זה, פניתי לפסיכולוג ולרופאים קונבנציונליים, אבל שוב, שום דבר לא עבד.

ההתרסקות

סבלתי, הייתי במצב הגרוע ביותר שלי. איבדתי את התקווה שלי. לא הייתי מסוגל לעבוד, היו לי בעיות חברתיות, כל מה שבניתי קרס. המוח שלי לא תפקד. הרגשתי שאיבדתי את עצמי. הרופאים אמרו לי שזה בראש שלי והציעו לי כדורים כדי להרגיש טוב יותר, אבל עמוק בפנים ידעתי שזה לא זה. ידעתי שאני צריך לעשות משהו כדי להשתחרר, לעשות משהו כדי לשקם את הבריאות שלי ואת תפקוד המוח שלי ולהיות מאושר.

תקווה חדשה

יום אחד לאחר חצי שנה של סבל פגשתי יועץ שאמר לי שכדי לצאת מהמצב שלי ומהדיכאון והחוסר וודאות שלי אני צריך למצוא תקווה חדשה. העצה הטובה ביותר שקיבלתי אי פעם. חשבתי על זה והבנתי שאני צריך לשנות כיוון. הבנתי שהעיסוק במחשבים גורם לי ללחץ ושזה לא אני. הבנתי שאני צריך לשנות עיסוק. אני צריך לעסוק במקצועות הבריאות. לעזור לאנשים. כי זה מה שהכי עניין אותי עוד מגיל צעיר. הלכתי עם הלב והגייון ביחד הפעם. התחלתי לחשוב בצורה חיובית, לא משנה כמה זה היה קשה. הפעם אמרתי שאני לא מוותר.

התחלתי ללמוד איך הגוף האנושי עובד, איך המוח שלנו עובד, איך הקנאביס (THC) משפיע על הגוף והנפש שלנו, כדי לרפא את עצמי ולהיות הגרסה הטובה ביותר של עצמי באופן טבעי. במהלך המחקר שלי נתקלתי ברפואה פונקציונלית ולאחר שנה וחצי של מחקר ויישום של המתודולוגיות שלמדתי, הצלחתי לרפא את עצמי, לשקם את מוחי ולהשיג מוח וגוף מנצח. סוף סוף יכולתי לחייך ולהיות מאושר.

ברפואה הפונקציונלית, למדתי שיש להיות בריא ויש להיות ״לא חולה״ וזה שני מצבים שונים. הבנתי שבריאות זה לא רק האוכל שאנחנו מכניסים לפה. זה הרבה יותר מזה. למדתי על חוק האיזון אשר גרם לי להבין את השלבים של איך להשיג חיים מאוזנים ובריאים באופן טבעי. למדתי גם שכדי לטפל בסימפטומים שלי ולשקם את הבריאות והתפקוד המוחי שלי אני חייב קודם למצוא את השורש של הבעיות שלי. הבנתי שהסיפטומים שלי נובעים מעודף מתח, ביטחון עצמי נמוך ואורח חיים רע (שגרה לא בריאה ועישון קנאביס כדי להירגע). בסופו של דבר, על ידי פתרון של הבעיות הבריאותיות שלי מהשורש, השמדה שינוי הרגלים ובניית שגרת חיים בריאה ומנצחת הצלחתי להגיע לבריאות אופטימלית בפן הנפשי, הפיזי, הרוחני והקוגניטיבי.

הייעוד

עכשיו, תורי לסייע לאנשים מכל רחבי העולם להתאושש ממצב הבריאותי הגרוע ביותר שלהם, ללוות אותם, להנחות אותם ולעבוד יחד איתם כדי לקבל גוף בריא! נפש בריאה! חיים בריאים!. זו התשוקה שלי ומה שאני הכי אוהב לעשות בחיים.

האני מאמין

אני מאמין כי אורח חיים בריא משפיע עמוקות על הבריאות שלנו וכך גם המחקר הרפואי מוכיח. עם זאת, אני מבין כי אנשים הסובלים ממחלות כרוניות (למשל: סוכרת, דלקת מפרקים שגרונית, מחלות אוטואימוניות וכו ') או התמכרויות עשויים למצוא את זה די קשה לקום, לשנות הרגלים ולבנות מחדש את חייהם. לכן אני גם מסייע לאנשים עם מחלות כרוניות למצוא ולפתח את המוטיבציה הפנימית והחיצונית שלהם כדי להילחם במחלה באופן טבעי באמצעות רפואה פונקציונלית ושינוי הרגלים להרגלים בריאים.

יעד סופי

להיות שר הבריאות של מדינת ישראל ולחולל מהפכה בתחום הבריאות אחד ולתמיד

הערכים המובילים שלי

 • בריאות
 • שמירה על הטבע
 • מצויינות ומקצועיות
 • דוגמא אישית והשראה
 • אופטימיות והנאה

עקרון מספר אחד שלי בעבודה עם הלקוחות

טובתך הבריאותית חשובה לי יותר מכל דבר אחר. אני מאוד שירותי ומאוד אכפתי ובגלל זה גם הלקוחות שלי מאוד מרוצים ובסופו של דבר משיגים תוצאות מדהימות. מעבר לתהליך האימון נוצר קשר מאוד חשוב עם הלקוח. כדי שתהליך האימון יצליח המפתח הכי חשוב זה כימיה עם הלקוח(Rapport). בלי כימיה נכונה איתך יהיה מאתגר להתקדם.

״אם רוצים אין זו אגדה״

השיטה שלי:

 1. לעבוד ביחד עם הלקוח כדי למצוא את השורש של הבעיות הבריאותיות ולפתור אותם יחד איתו
 2. לבנות יחד תוכנית בריאות ולבצע אותה
 3. לפתח אורח חיים בריא וחסינות כדי להיות תמיד במיטב ולמנוע חזרתם של מחלות כרוניות או התמכרויות
 4. ליהנות מהמסע

התחביבים שלי

 1. לשחק שחמט – כיום אני נמצא בטופ אחוז אחד בעולם במשחק בליטז
 2. לגלוש – ספורט טבעי ומאתגר שעוזר לי להתחבר לטבע וליופי שלו
 3. לקרוא ספרים שמעשירים את הידע שלי
 4. להתנדב ולעזור לאנשים שזקוקים לעזרתי

אם אתה מעוניין לעבוד ביחד איתי, לנצח מחלה כרונית או להתאושש מהתמכרויות, ולבנות אורח חיים בריא ומנצח – תרגיש חופשי לפנות אלי ב ->

פרוייקטים מיוחדים שהקמתי:

1. לנצח מחלות כרוניות – Beating Chronic Diseases

[להכניס תמונה]

פרויקט מיוחד במינו שבימים אלה רוקם עור וגידים. בפרויקט אני מראיין אנשים מכל העולם אשר החלימו ממחלות כרוניות בעזרת רפואה פונקציונלית. אנשים רגילים כמוני וכמוכם אשר עשו את הבלתי אפשרי. מטרת הפרויקט היא להעניק השראה ותקווה לאנשים בכל העולם באמצעות הקמת הספרית תיעוד סיפורי החלמה הכי גדולה בעולם והנגשתה בפלטפורמת יוטיוב ופודקסטים מובילים.

2. ברייניטור – Brainitor

[להכניס תמונה]

פרויקט זה פותח למטרות חברתיות ובריאותיות לצורך קידום המודעות לבריאות המוח, להעלות את המודעות לנזק בשימוש בקנביס (שימוש למטרות ״הי״ בלבד) ולעזור למיליוני אנשים ברחבי העולם לקבל אינדיקציה בזמן אמת על פעילות התפקודים הקוגניטיביים שלהם.

המערכת נגישה על-ידי מחשב וסמארטפון ובפחות מ -8 דקות, תוכל לקבל משוב מיידי אודות התפקודים הקוגניטיביים שלך ולהשוות את זה לשאר העולם

לאתר Brainitor

לדף פייסבוק

נשמע לך מעניין? אשמח לעבוד איתך!

סגירת תפריט
he_ILעִבְרִית
en_USEnglish he_ILעִבְרִית
×

עגלת קניות

רוצים להמשיך להיות בריאים?

קבלו ממני מדי פעם למייל שלכם טיפים ומדריכים פשוטים על כושר, תזונה ובריאות אופטימלית.

מבטיח לשלוח רק דברים טובים… :)

You are just one Healty Habit Away...